Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Akcesoria do wag

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

 

Akcesoria do wag

Akcesoria do wag to jedne z elementów niezbędnych do pełnego wykorzystania profesjonalnych wag. Podobnie jak same urządzenia pomiarowe, takie produkty muszą spełniać wysokie standardy jakości i posiadać gwarancję producenta. Dlatego kup akcesoria do wag tylko w zaufanych sklepach.

Główne rodzaje części zamiennych do wag 

Zakup wysokiej jakości akcesoriów dodatkowych pomoże osiągnąć wysoką dokładność ważenia, a także przedłużyć żywotność urządzeń wagowych. Części zamienne i akcesoria do wag są kupowane zarówno przez osoby fizyczne, jak i przedsiębiorstwa, których działalność zawodowa jest ściśle związana z ważeniem surowców, narzędzi i gotowych produktów.

W sprzedaży dostępne są elementy zamienne i dodatkowe do wag spożywczych, magazynowych, sklepowych, paletowych, hakowych (wiszących), wózków paletowych z wagą, laboratoryjnych wag i wielu innych typów urządzeń wagowych wykorzystywanych przez przedsiębiorstwa.

Jakie kupię akcesoria do wagi:

  • tensometry, które pozwalają dokładnie obliczyć stopień odkształcenia obiektu i przełożyć go na sygnał elektroniczny;

  • wskaźniki mierzące sygnały pochodzące z czujników tensometrycznych;

  • nogi (zaciski) i płytki do tensometrów, które znacznie upraszczają korzystanie ze sprzętu itp.

Planując zakup akcesoriów do wag należy zwrócić uwagę nie tylko na markę producenta. Ważną cechą jest również klasa ochrony. Wszelkie akcesoria do ważenia powinny być niezawodnie chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi, wilgocią i innymi negatywnymi czynnikami. Planując zakup tensometrów, należy zwrócić uwagę na konstrukcję, obciążenie graniczne, wyrażone w gramach, kilogramach lub tonach. Zamawiając dowolne czujniki, należy określić specyfikę ich działania i możliwość włączenia do już działającego sprzętu.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wyborze produktów, specjaliści VAGAR.PL odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące cen i parametrów technicznych produktów. Wszystkie urządzenia z katalogu można dokładnie dopasować do marki, modelu i innych kluczowych cech urządzenia ważącego.

Części zamienne i akcesoria do wag w katalogu sklepu 

W asortymencie VAGAR.PL znajdują się różnorodne akcesoria i części zamienne do precyzyjnego ważenia dowolnych towarów, wykorzystywane przez klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz katalog jest regularnie aktualizowany o nowe produkty od zaufanych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość produktów.

Co oferujemy klientom:

  • korzystne ceny towarów;

  • regularne oferty promocyjne dla dodatkowych oszczędności;

  • szybką dostawę na terenie Polski;

  • serwis gwarancyjny na zakupione u nas urządzenia wagowe.

Zamów części zamienne do wag i innych produktów z asortymentu w dowolny dogodny sposób: telefonicznie lub online. Aby śledzić zamówienia złożone w sklepie, zalecamy utworzenie konta użytkownika. Rejestracja zajmie minimum czasu.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.