Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi hakowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie: Wagi hakowe do 300 kg, Wagi hakowe do 600 kg, Wagi hakowe do 1000 kg, Wagi hakowe do 1500 kg, Wagi hakowe do 2000 kg, Wagi hakowe do 3000 kg, Wagi hakowe do 5000 kg, Wagi hakowe do 7500 kg, Wagi hakowe do 10000 kg, Wagi hakowe do 15000 kg, Wagi hakowe do 20000 kg, Wagi hakowe z legalizacją

 

Wagi dźwigowe w sklepie internetowym Vagar.pl

Waga dźwigowe z hakiem to specjalistyczne urządzenia do określania wagi zawieszonych ładunków, które instaluje się na dźwigu lub teleporterze. Są one wykorzystywane w różnych sektorach przemysłu, w których konieczne jest przenoszenie ciężkich ładunków i dokładne określanie ich wagi. Na przykład zakup wag dźwigowych z dostawą w Polsce jest odpowiedni dla terenów budowy, portów, stacji kolejowych, magazynów i fabryk.
Elektroniczne wagi zawieszane  działają w oparciu o zasadę pomiaru grawitacji. Zwykle mają czujnik, który przekształca siłę działającą na ładunek na haku w sygnał elektryczny. Sygnał ten jest następnie przetwarzany przez miernik wagowy, który pokazuje dokładną wagę danego ładunku.

Podstawowe zalety podwieszanych elektronicznych wag suwnicowych

Elektroniczne wagi podwieszane warto kupić z wielu powodów. Podkreślamy najważniejsze zalety takiego sprzętu:

 • Nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w transporcie;
 • Łatwe do zainstalowania na suwnicy i nie wymagają dodatkowych ustawień;
 • Pomagają szybko zważyć ładunek w zawieszeniu;
 • Modele cyfrowe często mają możliwość podłączenia do komputera, mogą przesyłać dane do przechowywania lub wysyłać do druku;
 • Podświetlane tablice wyników, dzięki czemu wyniki ważenia są widoczne nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Główną cechą elektronicznych wag podwieszanych jest możliwość pomiaru  masy wiszącego na haku ładunku w czasie rzeczywistym. Pozwala to operatorowi kontrolować wagę ładunku na haku, zapobiegać przeciążeniu dźwigu i innych mechanizmów do podnoszenia. Ponadto taki sprzęt można zakupić w celu określenia masy ładunku podczas jego odbioru lub wysyłki.

Konstrukcja i charakterystyka elektronicznych wag hakowych

Takie wagi z hakiem mają bogatą funkcjonalność, są łatwe w użyciu i są dostępne w naszym sklepie internetowym w szerokiej ofercie. Ceny elektronicznych  wag zawieszanych różnią się w zależności od ich możliwości, ale jesteśmy przekonani, że wśród całej naszej linii modeli znajdziesz najlepszą opcję.
Konstrukcja elektronicznych wag hakowych  obejmuje: 

 • Wyświetlacz;
 • Obudowa;
 • Przetwornik analogowo-cyfrowy;
 • Precyzyjny czujnik (w większości modeli tensometryczny);
 • Pętlę (hak), za pomocą której urządzenie jest przymocowane do suwnicy.

 

Wszystkie te czynniki hakowe zapewniają wysoką nośność, zwiększoną trwałość i dokładne pomiary. Na wyświetlaczu podawane są wszystkie dane, a w przypadku umieszczenia ładunku na znacznej wysokości, do wagi zawieszanej dołączony jest panel kontrolny, na którym podawane są wszystkie dane.
W naszym sklepie internetowym można kupić elektroniczne wagi zawieszane, które różnią się następującymi cechami:

 • udźwig, czyli maksymalny limit ważenia - od 120 do 50000 kg;
 • minimalny limit ważenia hakowa - od 1 do 400 kg;
 • dyskretność, czyli cena podziału wagi - od 0,05 do 20 kg;
 • dokumenty metrologiczne - z legalizacją, deklaracją zgodności;
 • zakres dopuszczalnej temperatury - od -10 do +50°C;
 • typ czujnika i jego lokalizacja;
 • system sterowania - kabel, kanał radiowy, promieniowanie podczerwone;
 • wyposażenie;
 • dostępność dodatkowych funkcji.

Należy zapoznać się z opisami  zawieszanych wag hakowych. Aby zdecydować, jakie wiszące wagi  hakowe zamówić, prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi ekspertami. Chętnie pomogą wybrać spośród modeli przedstawionych w katalogu.

Dlaczego warto kupić wagi podwieszane w sklepie Vagar.pl?

Oferujemy szeroką ofertę produktów.
Katalog zawiera produkty, które są dostarczane bezpośrednio od producenta;
Oferujemy korzystne ceny, które pozwolą ci kupić elektroniczne wagi hakowe i zaoszczędzić pieniądze przy zakupie;
Udzielamy gwarancji na wszystkie produkty, co daje pewność co do ich jakości;
Znajdujemy się w Polsce, co zapewnia szybką dostawę do dowolnego miejsca w Europie.
Nasz zespół ma duże doświadczenie i wiedzę, co pozwala nam zapewnić klientom profesjonalne doradztwo przy wyborze elektronicznych wag  hakowych. Gwarantujemy, że nasze waga podwieszane charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością oraz są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa i wymogami prawnymi. Ponadto niektóre modele wag dźwigowych można zakupić z legalizacją, co pozwoli na wykorzystanie ich do celów handlowych (przy przyjmowaniu lub wydawaniu produktów na dokumentach dostawy).

Zamówienie wag hakowych u nas jest bardzo proste - wystarczy wybrać potrzebną pozycję na stronie i złożyć zamówienie online. Organizujemy szybką dostawę na terenie całej Polski.

Sklep VAGAR jest niezawodnym partnerem dla firm ze wszystkich branż i jest gotowy dostarczyć wysokiej jakości produkty dla potrzeb biznesu.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.