Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Mierniki Wagowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

 

Mierniki masy

Mierniki masy są uważane za integralne elementy urządzeń wagowych przeznaczonych do precyzyjnego pomiaru masy paczek, ładunków, produktów spożywczych, surowców, zwierząt.

Nowoczesne mierniki wagowe wyglądają jak kompaktowe wyświetlacze elektroniczne, na których wyświetlane są wskaźniki numeryczne. Głównym zadaniem takich urządzeń jest pomiar sygnałów z czujników wagowych. 

Zastanówmy się, na co powinny zwrócić uwagę osoby, które planują zakup mierników wagowych dla biznesu w sklepie VAGAR.PL.

Najważniejsze funkcje mierników do wag

Urządzenia można łatwo zintegrować z systemem pomiaru masy. Odbierają sygnał analogowy z czujników wagowych, a następnie błyskawicznie przetwarzają go na sygnał cyfrowy. Uzyskane odczyty wyświetlane są na ekranie. Na tym lista opcji się nie kończy.

Jakie inne funkcje spełniają mierniki masy?

  • przesyłają dane za pośrednictwem kanałów podłączonych do używanego systemu pomiaru masy. Najpopularniejszym przewodowym kanałem danych jest interfejs RS232, który może być montowany w miernikach wagowych standardowo lub opcjonalnie.

  • Zliczanie masy pojemników, w których zapakowany jest produkt, surowiec lub maszyna;

  • zliczanie jednostek produktów na misce (platformie) urządzenia;

  • przeliczanie kilogramów na gramy i inne jednostki miary. 

Niektóre modele urządzeń mogą posiadać wbudowaną drukarkę etykiet. Warto wziąć pod uwagę, że mierniki masy są najczęściej spotykane w projektach wag samochodowych, paletowych i platformowych używanych w terminalach transportowych, magazynach hurtowych, dużych przedsiębiorstwach i punktach dostaw. Aby zapewnić wygodną obsługę, mierniki masy mogą być wyposażone we wbudowaną klawiaturę do wyboru żądanej opcji. Nowoczesne modele mogą być wyposażone w bezprzewodową transmisję danych, np. przez Bluetooth.

Wysokiej jakości sprzęt od zaufanego producenta z powodzeniem łączy demokratyczną cenę, łatwą obsługę i wysoką trwałość. Planując zakup miernika masy do wag, należy wziąć pod uwagę stopień ochrony i zakres temperatur, w których urządzenie będzie regularnie używane. Większość modeli jest przeznaczona do pracy w umiarkowanych temperaturach (nie więcej niż +40 stopni Celsjusza).

Wybór mierników do wag w katalogu sklepu internetowego VAGAR

Firma VAGAR.PL oferuje szeroką gamę produktów od zaufanych producentów. Kup mierniki do wag w dobrej cenie, wszystkie nowoczesne modele takich urządzeń są dostępne w naszym katalogu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktów, skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu uzyskania profesjonalnej porady.

Kupić mierniki wagowe można zarówno telefonicznie, jak i online, wybierając najlepszą metodę płatności i odbioru towaru. Asortyment firmy jest regularnie aktualizowany o nowe produkty, co pozwala nam oferować naszym klientom aktualne wersje urządzeń wagowych, części zamiennych i akcesoriów. Zachęcamy do śledzenia naszych promocji i rabatów, dzięki którym można zaoszczędzić na zakupach.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.