Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Wagi platformowe: dziedziny zastosowań i charakterystyka wyboru 

Wyposażenie do ważenia jest stosowane wszędzie: w produkcji, przemysłach farmaceutycznym, handlu, a nawet w gospodarce narodowej. Istnieje wiele ich odmian, zaprojektowanych dla różnych limitów ważenia, ilości towarów lub produktów itp. Urządzenia różnią się możliwościami technicznymi, modelami, producentami i ceną.

Jedną z popularnych i często stosowanych kategorii są waga platformowa magazynowa - urządzenia, w których mechanizm odbierający obciążenie ma postać platformy o kształcie kwadratu lub prostokąta. Ciężar określany jest przez szereg bardzo czułych czujników przymocowanych do pomostu.

Nasi klienci najczęściej decydują się na zakup elektronicznych wag platformowych, ponieważ korzystanie z nich jest łatwe, szybkie i wygodne. Masa jest wyświetlana w ciągu 0,5-1 sekundy po umieszczeniu ładunku na platformie.

Do czego przydają się elektroniczne wagi pomostowe?

Przemysłowe wagi platformowe są odpowiednie do zakupu w wielu obszarach działalności - mają stosunkowo niewielkie rozmiary i duży limit ważenia. Najczęściej można je znaleźć

  • W magazynach sklepów i małych hurtowni (produkty spożywcze i niespożywcze);
  • W centrach handlowych;
  • W dużych supermarketach (w strefie odbioru);

Większość modeli ma limit ważenia od 300 kg do 3000 kg i może określać wagę materiałów płynnych, stałych i sypkich. Nadają się nie tylko do ważenia nieruchomych ładunków, ale także płynów (które zmieniają się podczas transportu i wytwarzają nierówne siły w różnych obszarach pomostu wagowego).

Sprzęt może pracować w dowolnych warunkach temperatury i/lub wilgotności, które nie wpływają na dokładność ważenia. Wysokiej jakości sprzęt wykonany jest z malowanej stali konstrukcyjnej, a także stali nierdzewnej - mocnego, niezawodnego i trwałego materiału, niewrażliwego na wszelkie wpływy zewnętrzne. Wybierając i kupując elektroniczne wagi  platformowe, należy wziąć pod uwagę ich klasyfikację i zrozumieć różnice między poszczególnymi modelami.

Rodzaje elektronicznych wag  platformowych

Oprócz marek i producentów, elektroniczne wagi  platformowe dzielą się na typy ze względu na liczbę czujników i inne cechy charakterystyczne. W zależności od potrzeb można kupić mobilne i stacjonarne wagi pomostowe. Mogą one być stacjonarne, podłogowe, a nawet wpuszczane (stacjonarne). 
W sprzedaży można znaleźć modele z 1 lub 4 czujnikami do określania masy. Jeden czujnik jest używany głównie w wagach do ważenia towarów i handlu, podczas gdy do celów przemysłowych bardziej odpowiednie są modele z 4 czujnikami.

Sprzęt ważący jest również podzielony według specyfiki zużycia energii. Istnieją bezprzewodowe wagi platformowe (z akumulatorem) i modele działające wyłącznie z sieci energetycznej. Te ostatnie są głównie stacjonarne i znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i dużych magazynach, gdzie po prostu nie ma potrzeby przenoszenia sprzętu.

Ceny wag platformowych w Polsce

Na naszej stronie internetowej VAGAR.PL można kupić wagi platformowe elektroniczne. Wygodny system filtrów w sklepie internetowym pozwoli szybko i łatwo znaleźć modele o wymaganych parametrach i zamówić je z dostawą do dowolnego miasta w Polsce. Przyjemne, demokratyczne ceny i wysoka jakość obsługi sprawiają, że każdy z naszych klientów staje się naszym stałym użytkownikiem.

 

Popularne kategorie: Wagi Platformowe, Wagi Platformowe 800х800 mm, Wagi Platformowe 1000х1000 mm, Wagi Platformowe 1250х1250 mm, Wagi Platformowe 1250х1500 mm, Wagi Platformowe 1500х1500 mm, Wagi Platformowe do 300 kg, Wagi Platformowe do 500 kg, Wagi Platformowe do 600 kg, Wagi Platformowe do 1000 kg, Wagi, Platformowe do 1500 kg, Wagi Platformowe do 2000 kg, Wagi Platformowe do 3000 kg, Wagi Platformowe do 6000 kg, Wagi Platformowe z legalizacją

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.