Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi platformowe: dziedziny zastosowań i charakterystyka wyboru 

Wyposażenie do ważenia jest stosowane wszędzie: w produkcji, przemysłach farmaceutycznym, handlu, a nawet w gospodarce narodowej. Istnieje wiele ich odmian, zaprojektowanych dla różnych limitów ważenia, ilości towarów lub produktów itp. Urządzenia różnią się możliwościami technicznymi, modelami, producentami i ceną.

Jedną z popularnych i często stosowanych kategorii są waga platformowa magazynowa - urządzenia, w których mechanizm odbierający obciążenie ma postać platformy o kształcie kwadratu lub prostokąta. Ciężar określany jest przez szereg bardzo czułych czujników przymocowanych do pomostu.

Nasi klienci najczęściej decydują się na zakup elektronicznych wag platformowych, ponieważ korzystanie z nich jest łatwe, szybkie i wygodne. Masa jest wyświetlana w ciągu 0,5-1 sekundy po umieszczeniu ładunku na platformie.

Do czego przydają się elektroniczne wagi pomostowe?

Przemysłowe wagi platformowe są odpowiednie do zakupu w wielu obszarach działalności - mają stosunkowo niewielkie rozmiary i duży limit ważenia. Najczęściej można je znaleźć:

  • W magazynach sklepów i małych hurtowni (produkty spożywcze i niespożywcze);
  • W centrach handlowych;
  • W dużych supermarketach (w strefie odbioru);

Większość modeli ma limit ważenia od 300 kg do 3000 kg i może określać wagę materiałów płynnych, stałych i sypkich. Nadają się nie tylko do ważenia nieruchomych ładunków, ale także płynów (które zmieniają się podczas transportu i wytwarzają nierówne siły w różnych obszarach pomostu wagowego).

Sprzęt może pracować w dowolnych warunkach temperatury i/lub wilgotności, które nie wpływają na dokładność ważenia. Wysokiej jakości sprzęt wykonany jest z malowanej stali konstrukcyjnej, a także stali nierdzewnej - mocnego, niezawodnego i trwałego materiału, niewrażliwego na wszelkie wpływy zewnętrzne. Wybierając i kupując elektroniczne wagi  platformowe, należy wziąć pod uwagę ich klasyfikację i zrozumieć różnice między poszczególnymi modelami.

Rodzaje elektronicznych wag  platformowych

Oprócz marek i producentów, elektroniczne wagi  platformowe dzielą się na typy ze względu na liczbę czujników i inne cechy charakterystyczne. W zależności od potrzeb można kupić mobilne i stacjonarne wagi pomostowe. Mogą one być stacjonarne, podłogowe, a nawet wpuszczane (stacjonarne). 
W sprzedaży można znaleźć modele z 1 lub 4 czujnikami do określania masy. Jeden czujnik jest używany głównie w wagach do ważenia towarów i handlu, podczas gdy do celów przemysłowych bardziej odpowiednie są modele z 4 czujnikami.

Sprzęt ważący jest również podzielony według specyfiki zużycia energii. Istnieją bezprzewodowe wagi platformowe (z akumulatorem) i modele działające wyłącznie z sieci energetycznej. Te ostatnie są głównie stacjonarne i znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych i dużych magazynach, gdzie po prostu nie ma potrzeby przenoszenia sprzętu.

Ceny wag platformowych w Polsce

Na naszej stronie internetowej VAGAR.PL można kupić wagi platformowe elektroniczne. Wygodny system filtrów w sklepie internetowym pozwoli szybko i łatwo znaleźć modele o wymaganych parametrach i zamówić je z dostawą do dowolnego miasta w Polsce. Przyjemne, demokratyczne ceny i wysoka jakość obsługi sprawiają, że każdy z naszych klientów staje się naszym stałym użytkownikiem.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.