Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe z legalizacją

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi elektroniczne platformowe z legalizacją to urządzenie wagowe posiadające platformę do ważenia ładunku. Co więcej, jest to dość nieporęczny ładunek, który ze względu na swoje duże rozmiary nie mieści się na zwykłej wadze. Zwykle towary lub produkty są ładowane na platformę przy użyciu różnego specjalnego sprzętu. W zależności od modelu wagi platformowe mogą mieć udźwig od 300 kg do 6 ton.

Stabilność wag pomostowych elektronicznych wynika z faktu, że są one wyposażone w przesuwane nóżki, które nie rysują górnej części. Możliwość regulacji ich wysokości sprawia, że ​​sprzęt będzie stabilnie stał nawet na nierównej powierzchni. Wskaźnik masy (D) na wyświetlaczu pokazuje, po umieszczeniu produktu na platformie, czy waga jest ustawiona w jednej linii i tym samym pomiar jest prawidłowy.

Zważenie produktu i ustalenie jego ceny zgodnie z przepisami prawa wymaga ścisłego przestrzegania norm dokładności ustalonych przez uprawnione organy.
Legalizację potwierdza odpowiedni znak na tabliczce paszportu. Urządzenie posiada Deklarację Zgodności UE oraz unikalny numer seryjny. Uwaga: Do oficjalnego użytku w handlu dopuszczone są wyłącznie wagi certyfikowane. Używanie wagi bez legalizacji wiąże się z wysokimi karami finansowymi. 

Dokładność wagi platformowej pozwala na zarejestrowanie nawet niewielkich zmian wagi i jest jedynym warunkiem uzyskania legalizacji. Zakres ważenia sprzętu w trybie W1 wynosi od 100 g do 15 kg (z dokładnością do 5 g), a w trybie W2 od 200 g do 30 kg (z dokładnością do 10 g), dzięki czemu można określić wagę zarówno małych, jak i dużych opakowań. 

Korpus i statyw wag elektronicznych magazynowych wykonane z trwałych materiałów przyczyniają się do długiej żywotności urządzenia. Dodatkowo sprzęt objęty jest gwarancją, więc nie musisz martwić się o jego naprawę w przypadku awarii. Wystarczy odesłać go do autoryzowanego serwisu.

Profesjonalne wagi platformowe pomostowe posiadające świadectwo legalizacji i wzorcowania służą do dokładnego ważenia różnego rodzaju artykułów. 

Kto powinien kupować wagi platformowe z legalizacją

Waga platformowa spełniająca restrykcyjne normy prawne sprawdzi się przede wszystkim w: 

  • supermarketach;
  • hurtowniach spożywczych;
  • sklepach mięsnych;
  • sklepach warzywniczych;
  • urzędach pocztowych;
  • magazynach;
  • przeładunkach. 

Wagi elektroniczne magazynowe firmy VAGAR.PL z sukcesem zda egzamin w magazynach, na stacjach przeładunkowych czy w firmach kurierskich. Dokładna waga z legalizacją zgodną z przepisami stanie się nieocenionym wyposażeniem Twojej firmy. Firma VAGAR.PL zajmuje się sprzedażą wag platformowych z legalizacją w korzystnych cenach oraz fachową poradą.
 

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.