Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 1500 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi elektroniczne platformowe 1500 kg znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach produkcyjnych przemysłu spożywczego, przemysłu ciężkiego, przedsiębiorstwach handlowych i hurtowniach, a także w innych gałęziach działalności gospodarczej do ważenia dużych ilości produkty gabarytowe, towary, zwierzęta (świnie), palety, kontenery, pudła, skrzynie, ładunki wielkogabarytowe, palety, przyjmowanie złomu. 

Wagi platformowe 1.5t znajdują szerokie zastosowanie w handlu, zakładach mięsnych, punktach odbioru złomu, pakowaniu produktów sypkich i innych, różnorodnych operacjach technologicznych. Wszędzie tam, gdzie odbierana/przekazana jest duża ilość surowców, towarów i wyrobów gotowych, urządzenie będzie niezastąpione.

Charakterystyka wag elektronicznych pomostowych 1.5t

Wszystkie wagi przemysłowe platformowe 1.5 tony w sklepie VAGAR.PL posiadają te cechy:

  1. Maksymalny limit wagi wynosi 1500 kilogramów
  2. Minimalny limit ważenia wynosi 10 kilogramów
  3. Cena podziału (z dokładnością do błędu) wynosi 500 gramów
  4. Wymiary platformy wagowej od 1000x1000 mm, stal falista
  5. Zasilanie wagi z sieci i wbudowanego akumulatora aż do 100 godzin
  6. Zakres temperatur pracy wag: -10°C - +40°C

Platformowa elektroniczna waga podłogowa o udźwigu 1500 kg z dużą platformą pozwala zważyć jednocześnie cały ładunek np. kilka skrzynek owoców, worków zboża, produktów. Mocna platforma ze stali falistej, specjalne wytłoczenia na powierzchni platformy służą jako wzmocnienie i zapobiegają przesuwaniu się ładunku, towaru podczas ważenia na wadze. Połączenie platformy ze wskaźnikiem mocnym kablem.

W naszym kraju tensometry są szeroko stosowane w elektronicznych wagach platformowych ponieważ cena i jakość są optymalne dla naszego dzisiejszego rynku. Wybierając wagę platformową magazynową należy położyć nacisk na czujniki, procesor ważący oraz na to, aby rama wagi była niezawodna i wykonana z wysokiej jakości metalu.

Aby kupić wagę elektroniczną należy znać następujące informacje: wielkość platformy, maksymalną masę w kg, warunki pracy.

Jeśli potrzebujesz wag platformowych elektronicznych do 1500kg, możesz je kupić w sklepie internetowym firmy VAGAR.PL. Oferujemy wagi platformowe 1500 kg - bezpośrednio od producenta w korzystnej cenie, z gwarancją, serwisem i szybką dostawą w dowolny rejon kraju. W sklepie internetowym VAGAR.PL jest szeroki wybór wag pomostowych magazynowych wysokiej jakości oraz wszelkie akcesoria do wag.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.