Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Paletowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi paletowe w sklepie internetowym VAGAR

Waga paletowa stanowi specjalne urządzenie do ważenia dużych ładunków umieszczonych na paletach. Ich część ważąca ma kształt litery U, który idealnie nadaje się do umieszczania drewnianych platform (palet) z produktami. W rzeczywistości wagi do palet są wartościową alternatywą dla standardowych modeli do ważenia średnich i dużych towarów.

Krótki opis i zalety wag magazynowych paletowych 

Kluczowym argumentem przy wyborze wagi paletowej z możliwością najazdu jest jej wszechstronność.  Można ich używać do ważenia towarów na paletach, w pudełkach, skrzyniach i/lub pojemnikach. Większość modeli posiada paletę o wymiarach 120X80 (czasami 120X84) centymetrów, udźwig do 2000 kilogramów i dokładność ważenia od 0,2 do 0,5 kg. 
Cena wagi magazynowej paletowej zależy od producenta oraz charakterystyki pracy (granice ważenia, opcje dodatkowe itp.). Do głównych zalet takich wag należą:

  • Niezbyt duża waga i wymiary. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca i może być przechowywany w każdych warunkach (niezależnie od wilgotności, temperatury i innych czynników);
  • Łatwość i wygoda użytkowania. Elektroniczna waga do palet jest niezwykle prosta w obsłudze, automatycznie pokazuje wagę, wyświetlając ją dosłownie w 0,5-1 sekundy po umieszczeniu towarów na platformie w kształcie litery U;
  • Niedroga konserwacja. Podczas korzystania z wagi nie ma potrzeby przeprowadzania specjalistycznej, kosztownej konserwacji;
  • Obecność wielu dodatkowych funkcji. Większość nowoczesnych modeli może obliczyć całkowitą wagę, automatycznie zresetować wartość po usunięciu ładunku, odjąć wagę tary (palety lub skrzyni) od całkowitej wagi towarów i wiele więcej.

Wyjątkowo wygodne jest to, że waga do palet może być podłączona do komputera PC, laptopa lub innego urządzenia elektronicznego i bezpośrednio przesyłać dane (opcjonalnie). Ułatwia to i przyspiesza wprowadzanie danych do bazy danych i podsumowywanie wyników. Możliwe jest również podłączenie dozowników, drukarek naklejek i innych urządzeń.

Urządzenie najazdowe może nie tylko określać wagę obiektów nieruchomych, ale także obiektów drgających lub poruszających się (np. pojemników z płynami, zwierzętami itp.).

Do wszystkich powyższych cech, waga na palety posiadają jeszcze jedną ważną cechę – dolny element nie musi leżeć na płaskiej powierzchni do ważenia. Oznacza to, że z urządzenia można korzystać nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz.

Wszystkie wagi w sklepie VAGAR posiadają legalizację. Nasze wagi paletowe są sprzedawane z wbudowanymi bateriami, co umożliwia działanie autonomiczne od jednego do kilku dni. Ta funkcja jest przydatna w przypadku braku prądu i konieczności przemieszczenia wagi.


Wysoka jakość wagi paletowej w sklepie internetowym w Polsce

Wagi paletowe z legalizacją znajdują zastosowanie w magazynach, sklepach, supermarketach, hipermarketach DIY oraz w wielu zakładach przemysłowych. Można je kupić zarówno w tradycyjnych sklepach specjalistycznych, jak i online.

Na naszej stronie dostępne są wagi paletowe wiodących producentów - katalog oferuje doskonały wybór. Za pomocą filtrów każdy użytkownik może szybko i bezproblemowo znaleźć odpowiednią pozycję i złożyć zamówienie z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wybranego modelu lub złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z konsultantem.

Oferujemy korzystne, konkurencyjne ceny na urządzenia wagowe, ponieważ działamy bez dodatkowych opłat.
 

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.