Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Waga paletowa Typ: KPZ 1NC Stal szlachetna – DIN 1.4301 do legalizacji

Artykuł 1NC00000030E
7 257 zł
Dostępny
Do porównania
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
Cena
Legalizacja WE
Rozmiar platformy, mm
Maksymalne obciążenie Мах, kg
Działka elementarna (d), kg
Szybkie zamówienie

Waga paletowa KPZ 1NC, do zastosowania z legalizacją lub bez legalizacji. Solidna i stabilna konstrukcja ze stali szlachetnej DIN 1.4301 Kompletna z panelem sterującym (możliwość dostarczenia wagi bez panelu sterującego.) Przewód do panelu sterującego o długości 5 metrów osłonięty po stronie wagi na wypadek uszkodzeń mechanicznych.

Czujniki tensometryczne: wysokiej jakości tensometry ze stali nierdzewnej DMS typ KPZ 502E-3, IP 68, OIML C3. Stopy ruchome z regulacją wysokości wykonane ze stali szlachetnej. Zaświadczenie: dopuszczenie do legalizacji klasa III, Deklaracja zgodności CE

Panel sterujący typ KPZ 52E-16-2 obudowa ze stali nierdzewnej IP 65 z uchwytem do przymocowania, złącze szeregowe jednokierunkowe RS 232, akumulator, Wysokość cyfr 25 mm. Podświetlany 6- pozycyjny, wyświetlacz LCD z symbolami statusu. Komfortowa obsługa, duże przyciski zabezpieczone folią pyło- i wodoszczelną. Wyświetlacz z 5 metrowym przewodem. Warunki pracy w temp. od –10°C do +40°C Funkcje; automatyczna funkcja testu samoczynnego, automatyczna i ręczna korekta zera, ciężar brutto/- netto/ -wielokrotna tara do 100%. Kontrola wartości zadanej/granicznej (LOW-OK-HI sygnał tonowy). Zgłaszanie błędu na wyświetlaczu.

Zasilanie sieciowe: 230 Volt zewnętrzne, akumulatorowe

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
Cechy
Termin gwarancji 24
W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.