Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi stołowe

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

 

Wagi stołowe

Wagi stołowe to jedne z najpopularniejszych urządzeń ważących. Inna nazwa tych wag to wagi sklepowe kalkulacyjne z powodzeniem łączą w sobie wygodną obsługę, wszechstronność, wysoką dokładność i kompaktowe wymiary. Elektroniczne wagi sklepowe mogą być używane na poczcie, w firmie handlowej lub na targu do ważenia paczek, warzyw, owoców, cukru, zbóż, mięsa i wielu innych produktów. Taki sprzęt można również kupić do domu, ponieważ nadaje się do sprawdzania wagi zakupionych produktów i ważenia zapakowanych produktów. 

W asortymencie sklepu internetowego VAGAR.PL dostępne są różnorodne modele. Zastanówmy się, na co na co należy zwrócić uwagę przy zakupie elektroniczną wagę stołową sklepową.

Waga sklepowa kalkulacyjna: najważniejsze cechy

Niezależnie od budżetu przeznaczonego na zakup, warto wybrać sprzęt oferowany przez sprawdzonego producenta. W ten sposób zyskasz gwarancję wysokiej jakości towaru.

Do głównych parametrów technicznych wag stołowych należą:

  • Maksymalny i minimalny limit wagi. Należy rozważyć, jakie przedmioty (produkty, wyroby gotowe) będą regularnie ważone. Na przykład do pakowania produktów można kupić wagę elektroniczną sklepową z maksymalnym limitem masy 15 kg lub więcej. 

  • Dyskretność. Wskaźnik ten charakteryzuje dokładność pomiarów. Jeśli planujesz ważyć lekkie produkty, na przykład wypieki lub porcje potraw, lepiej zamówić najdokładniejszy model. Ale jednocześnie maksymalny limit masy będzie z reguły niższy.

  • Dwuzakresowy tryb ważenia. Jeżeli chcesz ważyć lekkie ładunki z większą dokładnością, polecamy wybrać wagę dwuzakresową. Przykładowo, mając wagę o maksymalnym obciążeniu 6/15 kg, można ważyć ładunki do 6 kg z dokładnością  2g, a przy ważeniu towarów od 6 do 15 kg - z dokładnością  5g.

  • Dostępność wyświetlacza i panelu sterowania. Na ekranie można wygodnie monitorować wskaźniki, a panel sterowania pozwoli szybko wybrać niezbędne funkcje wagi stołowej i dostosować je. 

  • Rodzaj zasilania. Można rozważyć zarówno stacjonarne, pracujące z sieci energetycznej, jak i urządzenia przenośne, zasilane standardowymi bateriami lub wbudowaną baterią. 

  • Materiał wykonania. Sprzęt do dokładnego szacowania masy powinien być wykonany z trwałych, odpornych na uderzenia materiałów. Doskonałą opcją jest stal nierdzewna lub aluminium. Ponadto metalowe powierzchnie są łatwe do czyszczenia z brudu.

Zamawiając sprzęt dla firmy handlowej, należy zwrócić uwagę na możliwość jego podłączenia do kasy fiskalnej lub komputera, a także na obecność lub brak certyfikacji metrologicznej wag (legalizacji).

Jeśli potrzebujesz wag stacjonarnych do wewnętrznej księgowości i ważenia różnych produktów wewnątrz firmy, nie ma potrzeby zakupu modeli z legalizacją.

Jeśli planowane jest wykorzystanie ich w działalności handlowej, tj. do sprzedaży towarów, kontroli odbioru i wysyłki produktów na listach przewozowych, to zdecydowanie należy wybrać wagi sklepowe z legalizacją.

Wagi stołowe sklepowe w asortymencie sklepu internetowego Vagar

W katalogu sklepu VAGAR.PL można znaleźć szeroki, regularnie aktualizowany o nowe produkty asortyment od zaufanych producentów. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy w wyborze, zalecamy skontaktowanie się z naszymi menedżerami w celu uzyskania dodatkowych konsultacji. Oferujemy korzystne ceny elektronicznych wag sklepowych kalkulacyjnych i wielu innych urządzeń pomiarowych, a także części zamiennych i akcesoriów do nich. 

Możesz zamówić interesujące Cię produkty online lub dzwoniąc do nas pod numer kontaktowy wskazany na stronie, wybierając najlepszą metodę płatności i dostawy. Śledź nasze oferty promocyjne, aby zaoszczędzić na zakupach.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.