Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Waga stołowa typ KPZ 2-02-4

Artykuł 202403000000
738 zł
Dostępny
Do porównania
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
Cena
Legalizacja WE
Maksymalne obciążenie Мах, kg
Działka elementarna (d), g
Szybkie zamówienie

KPZ 2-02-4: Bardzo dobra jakościowo waga precyzyjna do zastosowania z legalizacją i bez.
Szala ze stali szlachetnej o wymiarach 285x215 mm, 100% tarowania, liczenie sztuk za pomocą wartości referencyjnych. 6-pozycyjny, wysoki na 25 mm podświetlany wyświetlacz LCD, wskazujący ilość sztuk lub ciężar. Waga dysponuje funkcją wartości zadanej z dwoma do wyboru wartościami w sztukach lub kilogramach. Wyniki ważenia lub liczenia mogą być dodawane w pamięci.

Waga precyzyjna, wysokiej jakości, o dużej rozdzielczości może być stosowana wszędzie tam, gdzie jest wymagana legalizacja. Dzięki dużej zewnętrznej rozdzielczości i wielokrotnie wyższej wewnętrznej rozdzielczości ma stabilne precyzyjne wskazania o dużej dokładności powtarzalności. Wytrzymała konstrukcja, dodatkowa ochrona przed wilgocią, akumulatory do ponownego ładowania (opcja) i przyjazna dla użytkownika klawiatura zabezpieczona przed wodą i pyłem, sprawia, że waga precyzyjna staje się niezbędnym mobilnym pomocnikiem w codziennej pracy.

Własności standardowe: Automatyczne oraz ręczne ustawianie zera. 100% zakresu tary. Wartość tary można zważyć lub wprowadzić za pomocą klawiatury. Referencyjne liczenie sztuk. Panel sterujący LCD 6 – pozycyjny, wysoki 25 mm z podświetleniem tła w zależności od wyboru pokazuje liczbę sztuk lub ciężar. Waga posiada funkcję wartości zadanej z dwoma wartościami do wyboru – wartościami ciężaru lub ilości sztuk. Wyniki ciężaru i poliuczone sztuki mogą być dodawane w pamięci. Płyta wykonana jest z stali nierdzewnej i można ją zdejmować do czyszczenia.

Opcje: Waga precyzyjna może być wyposażona w szeregowe złącze (RS 232). Za pomocą tego złącza mogą być przenoszone dane ważeń. Do złącza można podłączyć drukarkę na papier z roli.

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.