Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 300 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie: Wagi Platformowe, Wagi Platformowe 800х800 mm, Wagi Platformowe 1000х1000 mm, Wagi Platformowe 1250х1250 mm, Wagi Platformowe 1250х1500 mm, Wagi Platformowe 1500х1500 mm, Wagi Platformowe do 500 kg, Wagi Platformowe do 600 kg, Wagi Platformowe do 1000 kg, Wagi, Platformowe do 1500 kg, Wagi Platformowe do 2000 kg, Wagi Platformowe do 3000 kg, Wagi Platformowe do 6000 kg, Wagi Platformowe z legalizacją

 

Przemysłowe wagi platformowe 300 kg są przeznaczone do ważenia towarów w magazynach, halach i innych obiektach produkcyjnych. Waga elektroniczna platformowa dzięki wielofunkcyjności jest w stanie w 100% zaspokoić potrzeby każdego sklepu czy magazynu. Jest wykonana z wysokiej jakości materiału, który zapewniają wytrzymałość. Maksymalny udźwig wagi to aż 300 kilogramów. 

Wagi przemysłowe platformowe 300 kg wyróżniają się dużą dokładnością odczytów. Są łatwe w użyciu. W trakcie pracy nie są wymagane żadne dodatkowe umiejętności od pracowników. Do pracy w pomieszczeniach zamkniętych zazwyczaj są wykorzystywane waga platformowa magazynowa w obudowie plastikowej, natomiast w handlu na świeżym powietrzu wykorzystują wagi pomostowe w obudowie ze stali nierdzewnej.

Waga platformowa do 300 kg: korzyści

 • dokładne i niezawodne ważenie 
 • łatwy w użyciu i utrzymaniu
 • trwała konstrukcja 
 • idealny do różnorodnych zastosowań

Z wagi platformowej można korzystać także niezależnie od zewnętrznego źródła zasilania, gdyż posiada wbudowany akumulator. Żywotność baterii wytrzymuje do 8 godzin. Gdy poziom naładowania akumulatora jest niski, na wyświetlaczu pojawia się symbol graficzny, który informuje o konieczności ładowania.

Wagi platformowe elektroniczne wyposażone są w tensometry. W przypadku specjalnych wymagań klienta, gdzie wymagana jest maksymalna odporność na wahania przy dużym ciężarze, można zastosować czujniki innego typu, które pracują na zasadzie kompensacji elektromagnetycznej i dają najdokładniejsze wyniki ważenia. 

Wagi elektroniczne platformowe 300 kg nadają się do ważenia:

 • towarów;
 • produktów;
 • ubrań;
 • pudełek;
 • beczek;
 • siatek warzywnych;
 • kartonów. 

Wagi platformowe do 300kg można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Ich ceny różnią się w zależności od rodzaju wag, parametrów technicznych oraz producentów. 

VAGAR.PL – sklep gwarantujący najwyższą jakość elektronicznych wag platformowych do 300kg

Polecamy sklep internetowy VAGAR.PL , gdzie znajdziesz szeroki wybór wag przemysłowych do 300kg oraz inne rodzaje wag platformowych. W naszym sklepie czekają cię przyjemne rabaty, bestsellery na rynku wag, przystępne ceny i odpowiedzi na wszystkie twoje pytania dotyczące wag platformowych. My zapewniamy najlepsze oferty w najniższej cenie i zawsze możesz liczyć na wsparcie i porady naszych konsultantów. 

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.