Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 3000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Waga platformowa 3t to rodzaj urządzenia ważącego, które pełni funkcję pomiaru masy i wartości bardzo ciężkich i dużych ładunków. Duża i mocna metalowa platforma ma wzmocnioną ramę z bardzo mocnymi metalowymi nogami w rogach, co zapewnia wygodne ustawienie na powierzchni i dokładne ważenie.

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie produkcji czy magazynu bez elektronicznych wag platformowych 3000 kg. Ogólnie waga przemysłowa to platforma zamontowana na podstawie. Do podstawy przymocowane są czujniki ciężaru. Wskaźnik wagowy jest „sercem” wagi. Najczęstszym rozwiązaniem jest zastosowanie 4 tensometrów, które umieszcza się w czterech rogach platformy.

Wagi platformowe 3t tego typu mają specyficzne wymagania, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze. Większość producentów oferuje kupującemu szeroką gamę rozmiarów platform. Zamawiając wagi, należy wziąć pod uwagę wymiary towarów, z którymi musisz pracować.

Wyróżniamy następujące typy wag platformowych

Wagi platformowe 3000 kg występują w następujących typach:

  • platformy niskoprofilowe;
  • platformy z burtami (najazd);
  • platformy z płotami (do ważenia zwierząt).

Prawie wszyscy producenci wyposażają wagi elektroniczne magazynowe w rampy (na zamówienie i za dodatkową opłatą).

Niedrogie wersje podestów wykonane są z czarnego metalu (malowanego proszkowo), natomiast wersje bardziej zabezpieczone są pokryte blachą ze stali nierdzewnej (lub nawet wykonane w całości ze stali nierdzewnej). Najczęściej platforma jest wykonana z tektury falistej, co zapobiega stoczeniu się ładunku z platformy.

Wagi przemysłowe platformowe 3 tony posiadają bardzo ważny parametr – maksymalny limit ważenia. Parametr ten jest bezpośrednio powiązany z dyskretnością odniesienia i błędem ważenia, dlatego pożądane jest dobieranie wag dla maksymalnej masy, jaką planuje się ważyć, bez specjalnego marginesu poza limit ważenia. Zapewni to akceptowalną dokładność dla tej skali. Parametry te wpływają również na koszt wag, ponieważ cena tensometrów zależy bezpośrednio od ich ostatecznych właściwości.

Proponujemy waszej uwadze wagi elektroniczne platformowe 3000 kg firmy VAGAR.PL

Schemat współpracy sklepu internetowego VAGAR.PL z klientem jest niezwykle prosty: najpierw otrzymujesz bezpłatną konsultację co do wag platformowych przed zakupem, a także poradę w zakresie doboru sprzętu do Twoich zadań.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.