Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 600 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie: Wagi Platformowe, Wagi Platformowe 800х800 mm, Wagi Platformowe 1000х1000 mm, Wagi Platformowe 1250х1250 mm, Wagi Platformowe 1250х1500 mm, Wagi Platformowe 1500х1500 mm, Wagi Platformowe do 300 kg, Wagi Platformowe do 500 kg, Wagi Platformowe do 1000 kg, Wagi, Platformowe do 1500 kg, Wagi Platformowe do 2000 kg, Wagi Platformowe do 3000 kg, Wagi Platformowe do 6000 kg, Wagi Platformowe z legalizacją

 

Wagi platformowe 600 kg przeznaczone są do ważenia w rolnictwie, magazynach i innych gałęziach przemysłu. Produkowane są w szerokiej gamie modeli, z szeroką gamą największych limitów ważenia. 

Wagi elektroniczne magazynowe do 600kg to nowoczesne elektroniczne urządzenia ważące składające się z następujących głównych części: 

  • stalowej obudowy pokrytej emalią proszkową; 
  • prostokątna platforma pomiarowa, której pokrywa wykonana jest z lustrzanej stali nierdzewnej dopuszczonej do kontaktu z żywnością (opcjonalne); 
  •  4 tensometry; 
  • jednostka elektroniczna z wyświetlaczem LCD i przyciskami sterującymi.

Wagi elektroniczne platformowe 600 kg charakteryzują się dużą dokładnością ważenia – nawet w modelach o wadze KPZ i VAGAR 600 kg działka elementarna wynosi zaledwie 200 g; obecność podświetlenia wyświetlacza, co poprawia jego czytelność; łatwość obsługi i konserwacji; obecność interfejsu RS 232 i złącza USB, które umożliwiają podłączenie wagi do komputera lub drukarki; możliwość pracy z wbudowanego akumulatora; zwiększona ochrona przed przeciążeniami; szeroka funkcjonalność. 

Wagi przemysłowe platformowe 600 kg mogą być wykonane w wersji standardowej, nierdzewnej i pyłoszczelnej. Dla instytucji budżetowych i przedsiębiorstw posiadających kontrolę metrologiczną oferujemy wagi platformowe z deklaracją zgodności lub świadectwem wzorcowania.

Ceny wag platformowych 600 kg z legalizacją, wzorcowaniem i bez nich mogą się różnić.

Wagi pomostowe elektroniczne 600 kg posiadają wbudowany akumulator, co pozwala na wykorzystanie ich w magazynach, na targowiskach itp. niezależnie od obecności stałego źródła zasilania. W zestawie z wagą znajduje się kabel do ładowania z sieci 230 V. Rama i podstawa wagi posiadają mocną konstrukcję i wykonane są z wysokiej jakości metalu, co pozwala na użytkowanie wagi przez cały okres jej użytkowania. Obecność śrub transportowych zabezpiecza tensometr przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu wag.

Waga platformowa do 600 kg: możliwości i funkcje

Możliwości komercyjnych wag elektronicznych:

  1. Tryb ważenia mas niestabilnych.
  2. Pobieranie próbek masy pojemnika.
  3. Automatyczne zerowanie.
  4. Mechaniczne zabezpieczenie przed przypadkowymi przeciążeniami.
  5. Wygoda obsługi i łatwość regulacji wag.

Polecamy zakup elektronicznych wag platformowych do 600 kg niedrogo w cenie producenta w sklepie internetowym VAGAR.PL. Obsługa serwisowa wag w sklepie VAGAR.PL, profilaktyka gwarancyjna i pogwarancyjna, wykwalifikowana kadra oraz bogata oferta wag nie pozostawią Państwa obojętnym.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.