Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 6000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi platformowe magazynowe elektroniczne 6t czteroczujnikowe przeznaczone są do statycznego ważenia dużych ładunków w normalnych warunkach podczas operacji księgowych lub technologicznych w magazynach, lub warsztatach przedsiębiorstw przemysłowych, np.: metalowych, papierniczych, produktów rolnych itp. Wagi pomostowe do 6000kg wyróżniają się wyjątkową niezawodnością, wygodą, stabilnością wyświetlaczy i łatwością obsługi oraz charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi i możliwościami funkcjonalnymi.

Wagi platformowe 6000 kg: 3 powody, dla których warto kupić

Wagę platformową do 6t  warto kupić z kilku powodów:

  1. Obsługa takiego sprzętu może być przeprowadzana przez jedną osobę;
  2. Dane są przesyłane bezpośrednio do komputera w celu prowadzenia dokumentacji;
  3. W ofercie można kupić wagi platformowe z dokładnością do 2kg.

Wskaźnik masy jest obowiązkowym elementem wag platformowych. Jest to „mózg” całego systemu. Na wskaźniku można obserwować masę ładunku oraz inne parametry ważenia. Sterowanie wagą odbywa się za pomocą klawiatury wskaźnika masy. Większość wskaźników ma wyjście do komputera i urządzenia wykonawczego (na przykład dozownika).

Biorąc pod uwagę, że wskaźnik masy wag magazynowych jest montowany w tym samym pomieszczeniu co platforma, jest on również narażony na szkodliwe działanie środowiska. Dlatego konieczne jest wybranie wskaźnika odpowiedniego stopnia ochrony przed kurzem i wilgocią (na przykład IP54).

Niektórzy producenci mają w swojej ofercie wskaźniki wykonane w obudowie ze stali nierdzewnej. To owszem sprawia, że wagi platformowe 6t mogą być w wyższej cenie. Wagi elektroniczne platformowe 6000 kg mogą być wyposażone w stojak na terminal. W niektórych przypadkach wygodne i właściwe będzie zastosowanie drugiego dodatkowego wskaźnika. Istnieją również wskaźniki masy ze wbudowaną baterią w wagach pomostowych.

Główną zaletą takich modeli platform jest łatwość obsługi. Ładunek można umieścić na platformie wagowej bezpośrednio z samochodu ciężarowego lub ładowarki. Jednocześnie nie ma znaczenia, z której strony zostanie zamontowane obciążenie. Dostęp do platformy jest ze wszystkich 4 stron.

Za pośrednictwem strony internetowej VAGAR.PL można kupić wiele różnych wag pomostowych platformowych od 300kg do 6t. W sklepie internetowym VAGAR.PL każdy kupi wagi przemysłowe platformowe 6 tony tego producenta w najlepszej cenie na rynku.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.