Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wagi Platformowe do 2000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wagi platformowe elektroniczne do 2000kg przeznaczony do wyznaczania masy różnych ładunków ponadgabarytowych i niestandardowych do 2000 kg. Model ten może znaleźć zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, rolnictwie, portach, działalności handlowej, dużych hurtowniach. Platforma ładunkowa osadzona jest na wzmocnionej ramie. Cała konstrukcja pokryta jest emalią proszkową, która zapobiega pojawieniu się korozji. 

Funkcje wag magazynowych do 2 ton

  • tara wstępna (możliwość ręcznego wprowadzenia), 
  • sumowanie wyników, 
  • dźwiękowy alarm przeciążenia, 
  • możliwość przełączania kg/lb (naciśnięcie klawiszy). 

Wagi przemysłowe platformowe 2 tony zasilane są ze wbudowanego akumulatora lub z domowego źródła zasilania 230 V. Wagę pomostową do 2 ton można regulować na wysokość za pomocą gumowych nóżek, co jest bardzo wygodne w przypadku używania wagi na nierównej powierzchni. Dość często wagi platformowe 2000 kg instalowane są w specjalnie przygotowanym wykopie. W takim przypadku platforma załadunkowa będzie znajdować się na tym samym poziomie co podłoga pomieszczenia. Większość modeli wag platformowych 2000 kg posiada możliwość dodatkowego zamówienia specjalnych ramp umożliwiających wjazd i wyjazd z platformy.

W większości wag ładunek musi być ułożony w stos. Można go wtoczyć na wagę platformową 2 ton na wózku po zwykłej rampie i równie łatwo rozwinąć po zważeniu. Dlatego znajdują najszersze zastosowanie tam, gdzie trudno jest przeprowadzić manipulację ciężkim ładunkiem. Punkty skupu złomu, makulatura, zakłady mięsne, przedsiębiorstwa infrastruktury transportowej, kompleksy logistyczne i magazynowe – to nie cała lista branż, dla których opłaca się kupować wagi elektroniczne platformowe 2000 kg.

Odwiedź sklep internetowy VAGAR.PL, gdzie możesz samodzielnie złożyć zamówienie na elektroniczne wagi platformowe 2t lub kontaktując się z naszymi menadżerami pod numerami telefonów zamieszczonymi na stronie.

Dlaczego warto kupić wagę platformową elektroniczną 2000 kg firmy VAGAR.PL?

  • cena minimalna (dzięki własnej produkcji, skupowi walcówki i elektroniki w dużych ilościach - posiadamy najniższe ceny na zakupione produkty oraz najniższe koszty produkcji platform wagowych);
  • standardowe platformy wagowe są zawsze dostępne;
  • minimalny czas wysyłki;
  • płatność w dowolny dogodny dla Ciebie sposób. 

Menedżerowie i inżynierowie firmy VAGAR.PL są zawsze gotowi pomóc Państwu w wyborze i zakupie elektronicznych wag platformowych 2t.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.