Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Waga hakowa Typ KPZ 407E (od 7,5t) do legalizacji

Artykuł 407E00750000
16 605 zł
Dostępny
Do porównania
Zaloguj się, aby
dodać produkt do schowka
Cena
Legalizacja
Maksymalne obciążenie Мах, kg
Działka elementarna (d), kg
Szybkie zamówienie

Waga KPZ 407E: wytrzymała, elektroniczna waga dźwigowa, do zastosowania w przemyśle. Wersja do legalizacji. Obudowa obudowa odlew stalowy z wewnętrzną baterią, uchwyt i hak z zamknięciem gwarancyjnym oraz pilot 2 szt. w zestawie, 7 segmentowy wyświetlacz LED, 5 cyfr o wysokości 25,4mm.

Funkcje: przełączanie brutto/netto, 100% tarowania,ustawianie zera,10-krotne zwiększenie rozdzielczości,możliwość ustawienia z menu wartości zadanej.Czas pracy ok.90h, ładowarka zawarta w cenie,dokładność:<0,1% vdE , temperatura otoczenia:-10 do +40°C, podwójny udźwig, 6-krotne obciążenie niszczące.

Waga dźwigowa posiada dopuszczenie do legalizacji klasa III , CE i RoHs-Konform.

KPZ 407E do zastosowania z legalizacją lub bez legalizacji. Solidna waga hakowa o dużym udźwigu. Standardowo wyposażona w wewnętrzny akumulator, ładowarkę, pilot 2 szt. w zestawie, w hak z zamknięciem gwarancyjnym. Zaświadczenie: dopuszczenie do legalizacji EU klasa III, deklaracja zgodności CE

Bezpieczeństwo: KPZ 407E ma 2-krotny udźwig i 6-krotne obciążenie niszczące.

Panel sterujący: Najnowocześniejsza elektronika sterowana za pomocą mikroprocesora w obudowie aluminiowej, stosowana do najtrudniejszych zadań w przemyśle, dlatego największe znaczenie ma tu dokładność i niezawodność. Czytelny, 5- pozycyjny, 7- segmentowy wyświetlacz LED z cyframi o wysokości 25,4mm. Dokładność: < 0,1% vdE.

Wyświetlacz LED: ustawianie zera, tara, stabilność, kontrola stanu ładowania, niski stan napięcia akumulatora, jednostka wagi,

Funkcje: włączanie/ wyłączanie przez osobny włącznik, przełączanie ciężaru brutto-/netto, 100 % tary, automatyczne i ręczne ustawienie zera. 10-krotna wysoka rozdzielczość. Możliwość ustawienia przez menu: funkcja ciężaru zadanego (sygnał dźwiękowy po osiągnięciu wartości ciężaru) Pilot: do KPZ 404E z zasięgiem do ok. 24,6m. Funkcje: włączanie/wyłączanie, ustawianie zera, tarowanie, wskazywanie wartości brutto, wysoka rozdzielczość.

Zasilanie sieciowe: Niezależne od sieci, przez akumulator do ponownego ładowania. Czas pracy: około 90 godzin. Możliwość odczytu napięcia akumulatora na panelu sterującym. Niski stan napięcia akumulatora wskazywany jest przez optyczny sygnał (mrugająca dioda LED) około 1 do 2 godzin przed kompletnym rozładowaniem akumulatora i wyłączeniem wagi. Funkcja czuwania / automatyczne rozłączenie panelu sterującego i/ lub wagi w celu oszczędności akumulatora. Ładowanie za pomocą ładowarki do gniazda wtykowego 230V. Kontrola stanu naładowania przez diodę LED. Wewnętrzny akumulator. Urządzenie do ładowania 230VAC. 

Zaloguj się za pomocą
Oceń produkt
Wyślij
Cechy
Zakres temperatury pracy, ℃ od -10°С do +40°С
Wysokość znaków na wyświetlaczu (wskazań wagi), mm 25.4
Stopień ochrony IP IP65
Termin gwarancji 24
Dostawa do miasta Warszawa, Kraków, Wrocław
W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.