Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 1000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą do 1000kg

Wózek wózek paletowy z wagą 1 tony z szerokimi widłami umożliwiają szybką i sprawną obróbkę szerokich palet o niestandardowych rozmiarach, których zastosowanie jest czasami zdeterminowane specyfiką produktu. Takie wózki z wagą są bardzo potrzebne w niektórych magazynach. Paleciak z wagą 1000 kg charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością, wygodą, stabilnością wyświetlaczy i łatwością obsługi.

Popularność wózków paletowych z wagą 1000 kg 

Wózki paletowe elektryczne z wagą do 1000 kg cieszą się dużą popularnością w magazynach, w których liczy się towar na wagę. Wózek paletowy łączy w sobie hydrauliczny wózek do przenoszenia ładunków i urządzenie ważące. Pozwala nie tylko przenosić towary, ale także je ważyć, co znacznie oszczędza czas na realizację operacji transportowych, załadunku i rozładunku, a także operacji księgowych.

Wózek elektryczny z wagą do 1000 kg z widłami (odległość między widłami – 230 mm) składa się z wahacza, czterech tensometrów o stopniu ochrony IP67, skrzynki rozdzielczej i terminala wagowego (wyświetlacz LED, wysokość cyfr 20 mm, IP54).

 

Funkcje wózka paletowego z wagą 1 t

1. Funkcja automatycznego zerowania.

2. Funkcja tarowania dla całego zakresu ważenia.

3. Funkcja wpisania „stałej” wartości tary.

4. Funkcja sumowania „TOTAL”.

5. Funkcją chwilowej poprawy dyskrecji jest przycisk „HR”.

6. Funkcja współpracy z komputerem umożliwiająca automatyzację rozliczania wyników ważeń.

 

Paleciak elektryczny z wagą do 1000 kg firmy VAGAR.PL zaoszczędzi Twój czas pracy, jeśli przed załadunkiem (rozładunkiem) będziesz musiał stale ważyć ładunek. Oznacza to, że nie będziesz już musiał przeciągać ładunku na wagę, ładować go na wagę, a następnie zdejmować i przenosić w miejsce docelowe. Na wózku hydraulicznym zamontowany jest wyświetlacz, który pokazuje masę ładunku. Wózek paletowy z wagą 1000 kg działają na autonomicznym zasilaniu.

 

Wózek elektryczny z waga do 1000 kg wyróżnia się mocną stalową ramą oraz wysokiej jakości, cichobieżnymi kółkami poliuretanowymi z gumową powłoką. Przednie koło jest niezawodnie chronione metalową osłoną przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie dźwignie sterujące są skupione na uchwycie i są łatwe w użyciu.

 

Dlaczego warto kupić wózek paletowy elektryczny z wagą do 1000 kg w sklepie internetowym VAGAR.PL

  • Gwarancja jakości;
  • Optymalna cena za paleciaki z wagą 1 t;
  • Szybka dostawa;
  • Doświadczony producent na rynku;
  • Własne centrum serwisowe.
W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.