Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 1500 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wózek paletowy z wagą do 1500 kg

Wózek paletowy z wagą do 1500 kg to niezawodny pomocnik każdego pracownika magazynu. Opracowany zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami będzie doskonałym wyborem dla małego magazynu, sklepu czy warsztatu. Zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi i wysokiej niezawodności. Pomimo niewielkich rozmiarów wózek elektryczny udźwignie aż 1500 kg i waży zaledwie 148 kg (wliczając wagę akumulatora).

Efektywna praca wózka paletowego z wagą 1500 kg

Sprawną pracę paleciak z wagą 1500 kg zapewnia silnik elektryczny o mocy 0,6 kW. Zapewnia to cichą i płynną pracę oraz pozwala operatorowi w pełni skoncentrować się na pracy, bez wysiłku. Energię elektryczną zapewnia akumulator o dużej pojemności oraz wbudowana ładowarka, a wskaźnik LED gwarantuje, że nie zaskoczy Cię rozładowany akumulator. Wyłącznik bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uderzeniu wózka w operatora.

Wózek elektryczny paletowy do 1500 kg charakteryzuje się niską wagą, zwartą konstrukcją i łatwością obsługi. Najczęściej stosowany jest w małych magazynach i zakładach produkcyjnych. 

Plusy wózka paletowego z wagą do 1500 kg

  • cichy napęd elektryczny;

  • wskaźnik naładowania akumulatora LED;

  • wyłącznik bezpieczeństwa zapobiegający kolizji z operatorem wózka;

  • motylkowy regulator kierunku i prędkości;

  • zgodność z wymaganiami normy.

To proste narzędzie jest koniecznością w każdym magazynie. Wózek elektryczny pomaga znacząco zoptymalizować procesy pracy i zmaksymalizować wydajność magazynu. 

Korzyści kupna wózka paletowego z wagą do 1500kg firmy VAGAR.PL

Wózek elektryczny paletowy 1,5 tony stanowi doskonałą alternatywę dla ręcznych hydraulicznych wózków paletowych. Chociaż cena początkowa wózka z wagą jest wyższa niż w przypadku ręcznego wózka hydraulicznego, paleciak pozwala zaoszczędzić czas i późniejsze koszty pracy oraz zapewnić znacznie wyższą wydajność. Jeden wózek elektryczny do 1500 kg może zastąpić do trzech pracowników w przypadku konwencjonalnych ręcznych wózków paletowych.

 

Bardzo wygodnie jest kupić wózek paletowy z wagą do 1500 kg na stronie internetowej VAGAR.PL. Oferowany szeroki wybór modeli, które zadowolą Cię pod względem różnych parametrów – maksymalnego limitu ważenia, dyskretności czy błędu elektronicznych wag wahadłowych, kraju produkcji, poziomu ochrony czujnika masy, wymiarów wahacza sam wózek. Tu zawsze znajdziesz wózek paletowy z wagą 1500 kg w najlepszej cenie.
W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.