Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą z legalizacją

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą z legalizacją

Firma VAGAR.PL proponuje nową modyfikację wózka paletowego z wagą z legalizacją. Producent nie tylko poprawił parametry techniczne, ale także umieścił wskaźnik w żelaznej obudowie ochronnej, aby zapobiec przypadkowym uszkodzeniom i wstrząsom. 

Udane połączenie komponentów i zespołów z poprzedniej serii umożliwiło nieznaczne połączenie i aktualizację gamy modeli. Różnica pomiędzy wersjami jest niewielka. Sam wskaźnik jest teraz wyposażony w wyświetlacz ciekłokrystaliczny osadzony w żelaznym bloku. Paleciak z wagą z legalizacją posiada takie samo wyposażenie funkcjonalne.

Wózek paletowy z wagą z legalizacją: funkcje i cechy

Tarowanie, utrwalanie, sumowanie odczytów, tryb zapisywania i zapamiętywanie wartości znajdują się w standardowym wyposażeniu. Źródłem energii wózka paletowego jest wbudowany akumulator, który można ładować z sieci 220 V. Szybkie poruszanie się po magazynie i jednoczesne ważenie przyspiesza procesy i skutecznie wpływa na dalsze wykonanie pełnego cyklu pracy. Dokładne odczyty nie pozwolą pominąć ani jednego kilograma produktu.

Zarządzanie wózkiem paletowym z wagą z legalizacją

Całe zarządzanie paleciakiem z wagą jest proste, nie wymaga dodatkowych umiejętności i szkoleń. Wszystkie klawisze wejściowe są podpisane i wyraźnie umieszczone na monitorze. Zastosowanie czterech tensometrów zapewnia równomierny odczyt informacji bez zniekształceń.

 

Zakres temperatur zwiększa się od - dwudziestu do plus 45 stopni. W nieogrzewanych pomieszczeniach można używać wózek paletowy z wagą z legalizacją bez przeszkód. Produkt posiada certyfikat i spełnia odpowiednie normy, oryginalna podłoga jest zaznaczona w paszporcie.

 

Głowna charakterystyka wózków z wagą z legalizacją:

 • materiał kierownic to żeliwo-poliuretan;

 • funkcja tymczasowej poprawy dyskrecji - przycisk „HR”;

 • zakres temperatury pracy — 10°C + 40°C;

 • jasny wyświetlacz LED;

 • automatyczny tryb ekonomiczny;

 • wytarować do pełnego limitu ważenia;

 • sumowanie wag;

 • tensometry — 4 szt.;

 • czarna metalowa platforma.

Kompletny zestaw wózka paletowego z legalizacją

 • Platforma z blachy falistej (rokla);

 • wskaźnik A12ESS (w obudowie nierdzewnej), stopień ochrony IP65;

 • czujniki tensometryczne, stal niklowana, stopień ochrony IP67;

 • instrukcja obsługi wagi.

 

Jeśli Twoja firma potrzebuje wysokiej jakości i niedrogiego sprzętu pomiarowego, sklep internetowy VAGAR.PL pomoże w jego doborze, sprzedaży i późniejszej obsłudze posprzedażowej. Wózki paletowe z wagą z legalizacją można kupić w sklepie transportem samochodowym lub z dostawą pod wskazany adres. Produkty firmy VAGAR.PL są oryginalne, co potwierdza dokumentacja oraz roczna gwarancja. Możesz kupić wózek paletowy z wagą z legalizacją bez asystentów ze zniżką, dzwoniąc.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.