Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 2000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 

Wózek paletowy z wagą do 2000kg 

Wózek paletowy z wagą 2000 kg to innowacyjny elektryczny wózek samojezdny przeznaczony do transportu towarów na paletach o masie do 2 t. Optymalnie nadaje się do pracy w centrach logistycznych, supermarketach, magazynach i przedsiębiorstwach.

Dzięki wózkowi paletowy do 2 t znacznie ułatwia się ręczną pracę personelu i przyspiesza przeładunek: operator zostaje uwolniony od konieczności pchania wózka, wszelkie prace związane z przemieszczaniem wykonuje układ elektryczny wózka. 

Nowoczesny wózek paletowy z wagą 2 tony

Wózek paletowy z wagą 2 t wyposażony jest w silnik bezszczotkowy. Takie silniki mają długą żywotność, wysoką wydajność i niezawodność, niskie wytwarzanie ciepła przez silnik, co pomaga zwiększyć ciągłą pracę, w przeciwieństwie do konwencjonalnych silników szczotkowych.

Wydajny akumulator zapewnia do 8 godzin pracy na baterii, nie posiada efektu pamięci i nie wymaga konserwacji. Wymiana baterii zajmuje tylko kilka sekund. Alarm niskiego poziomu baterii, wózek automatycznie zwalnia.

Przydatne funkcje wózka paletowego z wagą 2000 kg

 • wózki paletowe 2000 kg posiadają funkcję umożliwiającą przesuwanie wózka, gdy uchwyt znajduje się w pozycji pionowej. Funkcja ta jest bardzo skuteczna podczas pracy w kontenerach i ciasnych przestrzeniach;

 • wyświetlacz LED do wyświetlania stanu baterii i kodów diagnostycznych wózka;

 • regały wyposażone są w przycisk awaryjnego zatrzymania wózka;

 • w sytuacjach awaryjnych przewidziana jest funkcja wyłączenia hamulców ręcznego transportu wózka;

 • wózek paletowy z wagą 2 tony wyposażony jest w przycisk „Sygnał”, który powiadamia inne osoby o ruchu wózka;

 • dzięki inteligentnym funkcjom znacznie zwiększa się bezpieczeństwo użytkowania wózka: jeśli wózek niebezpiecznie zbliży się do operatora, wyłącznik awaryjny umieszczony na rączce dotknie jego ciała, wózek zatrzyma się i automatycznie odjedzie na bezpieczną odległość. 

Ruch wózków paletowych do 2000 kg pod pełną kontrolą

Wózki elektryczne dają możliwość poruszania się po pochyłych powierzchniach. Bez ładunku paleciak z wagą 2000 kg może poruszać się po wzniesieniu o nachyleniu do 20%, z pełnym obciążeniem do 5%. Wózki są maksymalnie przystosowane do pracy na rampach.

Paleciak z wagą 2000 kg: zalety VAGAR.PL

 • żywotność wózków paletowych 2000 kg jest znacznie dłuższa niż w przypadku konwencjonalnych wózków hydraulicznych;

 • koszt serwisowania wózków nie jest większy niż w przypadku zwykłych wózków ręcznych;

 • masa własna elektrycznego wózka paletowego do 2 t nie odbiega znacząco od masy konwencjonalnego wózka ręcznego;

 • niski poziom hałasu podczas pracy;

 • wymiary gabarytowe wózków są zbliżone do wymiarów wózków mechaniczno-hydraulicznych.

 

Cena wózka paletowego z wagą do 2000 kg firmy VAGAR.PL zgodna z jakością towaru. Centrum serwisowe zapewnia obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń dźwigowych sklepu VAGAR.PL.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.