Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 600 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą do 600 kg

Do wykonywania prac załadunkowych i rozładunkowych w wielu obszarach służy wózek paletowy z wagą do 600 kg. Do jednoczesnego transportu i ważenia towarów przeznaczony jest regał z wagami. Wózki elektryczne z wagą 600 kg są często stosowane w magazynach przemysłowych, transportowych lub handlowych. Paleciaki elektryczne oszczędza pieniądze i zasoby czasowe przedsiębiorstwa, ponieważ łączy kilka procesów produkcyjnych. 

Zalety wózków paletowych z wagą do 600kg produkowanych przez firmę VAGAR.PL

  • Margines bezpieczeństwa konstrukcji metalowej przed przeciążeniem do 100%;

  • Margines wytrzymałości tensometru wynosi 100% największej granicy ważenia;

  • Stopień ochrony przeciwpyłowej tensometrów;

  • Stopień ochrony przeciwpyłowej wagi wynosi;

  • Czas stabilizacji wyświetlacza nie przekracza 2 sekund;

  • Zakres temperatury pracy od -10 do + 45°C;

  • Obecność wbudowanego akumulatora, który pozwala zapewnić autonomiczną pracę wagi przez 48 godzin. 

Mechanizmy wózka elektrycznego z wagą 600 kg 

Mechanizm hydrauliczny jest starannie przemyślany i łatwo podnosi i opuszcza towar wraz z paletą. Wyświetlacz w formacie LED z jasnymi liczbami i widocznymi informacjami po ułożeniu produktów. Montowane pośrodku i osłonięte płotkami zabezpieczającymi przed przypadkowymi uderzeniami. 

Wózek paletowy z wagą 600 kg: funkcje zarządzania

Zarządzanie wózkiem paletowym do 600 kg jest proste i nie wymaga dodatkowych umiejętności, z którymi poradzi sobie każda osoba. Zakres temperatur roboczych wynosi od minus dwudziestu do plus czterdziestu pięciu stopni. Funkcjonalnie produkt posiada funkcję tarowania, zerowania i stabilizacji masy. Wyposażone są w przyłącze sieciowe do źródła prądu przemiennego 220 V oraz do trybu autonomicznego z baterią.

Wartość wózków paletowych z wagą do 600kg

1. Optymalny dobór obciążników w oparciu o potrzeby Twojej firmy;

2. Produkcja zamówień niestandardowych;

3. Dostępność centrum serwisowego z wykwalifikowanymi pracownikami.

Gwarancja na wózki paletowe elektryczne z wagą 600 kg tej marki wynosi dwa lata od momentu sprzedaży. Paleciak z wagą 600 kg do efektywnego rozliczania towaru w magazynie kupisz w naszej firmie VAGAR.PL. Zapewnimy wstępną weryfikację ze znakiem w paszporcie oraz zaświadczenie. Modyfikacja funkcjonalna w przystępnej cenie z dostawą na terenie całej Polski.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.