Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 2200 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą do 2200 kg 

Wózek paletowy z wagą do 2200 kg to idealne urządzenie do wszelkich operacji rozładunkowych, zarówno w mniejszych, jak i większych magazynach.

Wózek paletowy z wagą 2200 kg: główne cechy

Wozek paletowy z waga do 2200 kg ma następujące cechy i cechy:

 • nośność: 2200 kg;

 • wysokość podnoszenia: 200 mm;

 • w pełni elektryczny napęd do podróży i wspinaczki;

 • bezemisyjny akumulator litowo-jonowy zapewniający bezpieczną pracę w najbardziej wymagających środowiskach, takich jak przemysł spożywczy czy farmaceutyczny;

 • możliwość ładowania akumulatora w dowolnym momencie bez ryzyka jego uszkodzenia;

 • mały promień skrętu - tylko 1398 mm;

 • długość wideł: 1150 mm;

 • masa własna – tylko 140 kg;

 • bateria ma formę tzw. walizki, co pozwala na szybką wymianę i ładowanie;

 • czas ładowania baterii: około 10 godziny;

 • tryb wolnej jazdy, tzw. tryb żółwia, umożliwiający precyzyjną jazdę;

 • rozstaw wideł: 550 mm - umożliwia podniesienie europalety,

 • certyfikat CE. 

Paleciak z wagą 2200 kg: najwyższe bezpieczeństwo

Ergonomiczna konstrukcja uchwytu sterującego zapewnia wygodną kontrolę nawet najcięższego ładunku. Przejrzysty wyświetlacz pokazuje stan naładowania baterii. Włącznik znajduje się na samej górze sterownicy i po zetknięciu się z ciałem operatora automatycznie obraca urządzenie na drugą stronę, zapobiegając kolizji z operatorem.

Wózek paletowy elektryczny do 2200 kg jest prostym, ekonomicznym i niezawodnym narzędziem do ważenia przewożonych towarów. Dzięki 4 czujnikom wagowym jest bardzo dokładny i funkcjonalny we wszystkich operacjach ważenia wewnętrznego; idealny do sprawdzania otrzymanych produktów, unikania nadwagi i ustalania kosztów wysyłki. 

Wybór wózków paletowych z wagą 2200 kg firmy VAGAR.PL

Jeśli chodzi o zakup wózka paletowego do 2200 kg, decyzja jest zwykle dość prosta, ponieważ jest to narzędzie, które posłuży wiele lat, a jeden model może wystarczyć do dowolnego zastosowania i przypadku użycia. Jednak przy wyborze idealnego wózka paletowego do 2200 kg istnieje kilka opcji do wyboru. Pierwszą z nich jest oczywiście upewnienie się, czy otrzymany produkt jest zgodny z normami europalety, czy też otrzymuje się go w wymiarach palety uniwersalnej lub izopalu.

 

Przy wyborze ręcznego lub elektrycznego wózka do 2200 kg widłowego zazwyczaj wystarczy określić, czy towar waży mniej niż dwie (2) tony czy pięć tysięcy (5000) funtów. W tym przypadku najczęściej wózki paletowe z wagą 2200 kg będą idealne dla Twoich potrzeb i potrzeb Twoich pracowników.

 

Na szczęście można liczyć na pomoc i porady konsultantów sklepu internetowego VAGAR.PL, aby Twój zakup był bardziej spersonalizowany i efektywny.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.