Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 2500 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą do 2500 kg

Wózek paletowy z wagą 2500 kg to innowacyjna elektryczna taczka samobieżna, przeznaczona do transportu towarów na paletach o masie do 2,5 t. Idealnie nadaje się do pracy w centrach logistycznych, supermarketach, magazynach i przedsiębiorstwach produkcyjnych. 

Paleciak z wagą 2500 kg zawierają najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne, pozwalają znacząco zoptymalizować procesy pracy i zmaksymalizować efektywność pracy w magazynie. 

Wózek paletowy z wagą 2.5 tony: co musisz wiedzieć

Wózki elektryczne z wagą do 2500 kg wyposażone są w niezawodny, odlany zespół hydrauliczny nowej konstrukcji: płyn roboczy nie wlewa się do korpusu agregatu hydraulicznego jak w tradycyjnych paleciakach, lecz do specjalnej komory rozprężnej, co zmniejsza prawdopodobieństwo wycieku i znacznie wydłuża czas eksploatacji. żywotność.

Plusy i cechy wózków paletowych z wagą 2.5 t

  • łatwość konserwacji;

  • ładowność, kg – 2500,0;

  • min/max wysokość wideł, mm – 85 / 200;

  • materiał kół to poliuretan;

  • prędkość przemieszczania się z ładunkiem, km/h. - 3,5;

  • prędkość ruchu bez obciążenia, km/h. – 5,0;

  • nachylenie z obciążeniem/bez obciążenia, % – 5/20 ;

  • promień skrętu, mm – 1353,0;

  • hamulce - elektromagnetyczne;

  • moc silnika trakcyjnego, kW – 0,75, bez osłony.

Zasady działania wózków paletowych z wagą do 2500 kg 

Dysze są regulowane, co pozwala zapewnić normalną pracę wózka paletowego do 1.5 t nawet przy częściowym odkształceniu wideł. To właśnie za pomocą tych specjalnych dźwigni podnoszone są widły za pomocą pompy hydraulicznej.

Składany zespół hydrauliczny wyposażony jest w system zabezpieczenia ładunku.

 

Koła poliuretanowe zapewniają doskonałą mobilność wózka elektrycznego z wagą i są odporne na uszkodzenia. W kołach wózka zastosowano łożyska typu zamkniętego, co zapobiega przedostawaniu się brudu do łożyska i wypłukiwaniu smaru, co znacznie wydłuża żywotność kół i rolek wózków.

Wózki paletowe z wagą do 2500kg firmy VAGAR.PL produkowane są przy użyciu nowoczesnej zautomatyzowanej technologii, dzięki czemu cena wózków jest najniższa wśród analogów hydraulicznych. Należy zaznaczyć, że pomimo niskiego kosztu wózków, do ich produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości komponenty.

Kupić wózek paletowy z wagą 2.5 t z gwarancją i dostawą można w sklepie internetowym VAGAR.PL, gdzie znajdziesz różne rodzaje wag, asesorię do wag oraz profesjonalną konsultacje doradcy.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.