Porównanie
Dodaj produkty do porównania
Schowek
Dodaj do schowka
DOKŁADNE WAŻENIE DOSTĘPNE DLA KAŻDEGO!
0
Koszyk

Wózek paletowy z wagą do 3000 kg

Sortuj według:
popularności od najtańszych po nazwie
Wyświetlanie:

Popularne kategorie:

 
 

Wózek paletowy z wagą do 3000kg 

Wózek paletowy z wagą 3 tony widłowy przeznaczony jest do transportu towarów na paletach o masie do 3,0 t. Wózek jest zoptymalizowany do transportu towarów na paletach na ograniczonej przestrzeni: magazyny i obiekty magazynowe z wąskimi korytarzami, małe sklepy, przyczepy samochodowe.

Czym wyróżniają się wózki paletowe z wagą 3000 kg?

Paletowe elektryczne wózki do 3.5 t wahadłowe wyróżniają się sprawdzoną i niezawodną konstrukcją agregatu hydraulicznego, a także łatwością konserwacji dzięki ujednoliconym zespołom smarującym zainstalowanym we wszystkich kluczowych miejscach wózka wymagających okresowego smarowania. 

Właściwości wózków paletowych z wagą 3000 kg

  1. Wysokiej jakości automatyczne spawanie konstrukcji;

  2. Podwójne koła poliuretanowe;

  3. Malowanie trójwarstwowe;

  4. Wózek paletowy z wagą 3 t posiada masywny i niezawodny zespół hydrauliczny;

  5. Konstrukcja wózka wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości;

  6. Koła na widłach wózka przystosowane są zarówno do palet z dnem otwartym, jak i zamkniętym;

  7. Wózek wyposażony jest we wzmocnione łożysko skrętne, które umożliwia łatwe obracanie kierownic przy maksymalnym obciążeniu.

Wózek paletowy z wagą 3000 kg wyposażony jest w ulepszony zespół z zaworem bezpieczeństwa i powłoką ocynkowaną. Ulepszony montaż zwiększa sterowność wózka i prędkość podnoszenia/opuszczania wideł, a także zapobiega przeciążeniu wózka.

Paleciak z wagą 3000 kg: budowa

Solidna konstrukcja i świetna cena wózków paletowych z wagą do 3000kg firmy VAGAR.PL sprawiają, że jest to ekonomiczny wózek w najlepszych cenach, dostosowanych do Twoich potrzeb w zakresie transportu materiałów. Widły mają rolki wejściowe i stożkową konstrukcję ułatwiającą wchodzenie na paletę i przesuwanie, a także są wzmocnione w przypadku dużych ładunków.

 

Ten podnośnik paletowy jest wyposażony w 3-kierunkowe sterowanie ręczne (podnoszenie, położenie neutralne i opuszczanie) i jest wyposażony w samokierujący, zabezpieczony sprężyną uchwyt bezpieczeństwa, który zapewnia większy komfort i łatwość obsługi.

 

Hartowany chromowany tłok z ochronną powłoką przeciwpyłową zapewnia długą i niezawodną pracę tego podnośnika. Koła kierownicze i koła ładunkowe z poliuretanu chroniące podłogę. Trwała powłoka proszkowa.

 

Sklep internetowy VAGAR.PL oferuje różne modele wózków paletowych z wagą do 3000 kg z systemem zapewnienia jakości gwarantującym najwyższe standardy jakościowe. Posiadamy profesjonalnych inżynierów, którzy świadczą specjalistyczne usługi w celu spełnienia różnych wymagań użytkowania.

W górę

Dbamy o Twoją prywatność

Niniejsza strona korzysta z plików cookies w celach promocyjno-marketingowych i analitycznych pozwalających na poprawę bezpieczeństwa oraz zoptymalizowania jakości korzystania z tej strony internetowej.
Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Kliknij przycisk "Akceptuję”, aby wyrazić zgodę na wykorzystanie plików cookies. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Regulamin.